Trainingen

Trainingen

Laatste update: 3/08/2022

Trainingsschema seizoen 2022-2023 vanaf september
 

Dag Uur Ploeg Trainer Terrein Kleedkamer
Maandag 18u00 – 19u15 PU8 A Stijn Volders H5/1  
      Tim Cuypers    
Maandag 18u00 – 19u15 PU8 B Christof Vermeerbergen H5/2  
      Noah Muylaert-Gelein    
Maandag 18u00 – 19u15 GU8 C Joppe Cools H4/1  
      Haroen Muylaert-Gelein    
Maandag 18u00 – 19u15 PU10 A Mertens Mieke H3/1 1
      Wouter Verbeeck    
Maandag 18u00 – 19u15 GU10 C Kris Van Elsacker H1/1 1
Maandag 18u00 – 19u15 GU13 B Jens Selis H1/2 3
Maandag 19u30 – 20u45 GU15 B Bert Haesen H1/1 2
Maandag 19u30 – 20u45 GU17 B Frank Wijnandts H1/2 4
           
Dag Uur Ploeg Trainer Terrein Kleedkamer
Dinsdag 18u00 – 19u15 PU9 A Dieter Yssers H5/1  
Dinsdag 18u00 – 19u15 PU9 B Dierckx Frank H5/2  
      Toon Vos    
Dinsdag 18u00 – 19u15 GU9 C Steven Geubbelmans H4/1  
Dinsdag 18u00 – 19u15 GU9 D   H4/2  
Dinsdag 18u00 – 19u15 GU10 B Sven Van Dessel H1/2 4
Dinsdag 18u00 – 19u15 PU11 A Serge Reijnders H3/1 1
Dinsdag 18u00 – 19u15 GU11 B Tom Beyens H3/2 1
Dinsdag 18u00 – 19u15 PU12 A Smets Joeri H2/1 2
Dinsdag 18u00 – 19u15 GU12 B Bjorn Vangeel H2/2 2
Dinsdag 18u00 – 19u15 PU13 A John Vreys H1/1 3
      Jimmy Janssen    
Dinsdag 19u00 – 20u30 PU15 A Bart Weyns H1/2 1
           
Dag Uur Ploeg Trainer Terrein Kleedkamer
Woensdag 17u30 – 18u30 U6 A Hendrik Lodewijckx H1/1  
Woensdag 17u30 – 18u30 U6 B Mathis Lodewijckx H1/1  
Woensdag 18u00 – 19u15 PU8 A Stijn Volders H5/1  
      Tim Cuypers    
Woensdag 18u00 – 19u15 PU8 B Christof Vermmerbergen H5/2  
      Noah Muylaert-Gelein    
Woensdag 18u00 – 19u15 GU8 C Joppe Cools H4/1  
      Haroen Muylaert-Gelein    
Woensdag 18u00 – 19u15 GU9 C Steven Geubbelmans H4/2  
Woensdag 18u00 – 19u15 GU10 C Kris Van Elsacker H3/2 1
Woensdag 18u00 – 19u15 GU12 B Bjorn Vangeel H2/2 2
Woensdag 18u00 – 19u15 GU13 B Jens Selis H1/2 3
Woensdag 18u00 – 19u30 Keepers Christophe Vernijns H2/1 4
      Jeroen Pirotte    
Woensdag 19u30 – 20u45 GU15 B Bert Haesen H1/1 2
Woensdag 19u30 – 20u45 PU17 A Jozef Van Hees H2/1 3
Woensdag 19u30 – 20u45 GU17 B Frank Wijnandts H2/2 4
           
Dag Uur Ploeg Trainer Terrein Kleedkamer
Donderdag 18u00 – 19u00 GU7 A Jarne Smets H2  
Donderdag 18u00 – 19u00 GU7 B Christof Vermeerbergen H2  
Donderdag 18u00 – 19u00 GU7 C   H2  
Donderdag 18u00 – 19u15 PU9 A Dieter Yssers H5/1  
Donderdag 18u00 – 19u15 PU9 B Dierckx Frank H5/2  
      Toon Vos    
Donderdag 18u00 – 19u15 GU9 D   H4/1  
Donderdag 18u00 – 19u15 GU10 B Sven Van Dessel H1/2 4
Donderdag 18u00 – 19u15 PU11 A Serge Reijnders H3/1 1
Donderdag 18u00 – 19u15 GU11 B Tom Beyens H3/2 1
Donderdag 18u00 – 19u15 PU13 A John Vreys H1/1 3
      Jimmy Janssen    
Donderdag 19u00 – 20u30 PU15 A Bart Weyns H1/1 1
           
Dag Uur Ploeg Trainer Terrein Kleedkamer
Vrijdag 18u00 – 19u15 PU10 A Mertens Mieke H3/1 1
      Wouter Verbeeck    
Vrijdag 18u00 – 19u15 PU12 A Joeri Smets H2/2 2
Vrijdag 18u00 – 19u30 Keepers Christophe Vernijns H2/1 4
      Jeroen Pirotte    
Vrijdag 19u30 – 20u45 PU17 A Jozef Van Hees H1/1 3
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!